Muhasebe Memuru - ELSAN HAMMADDE SANAYİ A.Ş. (manisa)

CV gönderirken dosya isminde türkçe karakter, boşluk ve özel karakter olmayacak şekilde gönderilmelidir.

ELSAN HAMMADDE SANAYİ A.Ş. - Üretim
Elsan Hammadde Sanayii A.Ş., 1969 yılında İstanbul-Maltepe'de pirinç kum döküm yapan bir dökümhane olarak kuruldu. 1971 yılında pirinç çubuk üretimine başlayan Elsan, 1976 yılında kurulan kontinü döküm hattı ile kapasitesini arttırdı. 1989 yılından itibaren ise otomasyona yönelik çalışmalarını yoğunlaştırarak, 1990 yılında Manisa Organiz Sanayi Bölgesi'nde yeni tesisini devreye soktu.
 
Gelişmeye yönelik yatırımlarına devam eden Elsan, 1995 yılında 'kontinü döküm' kapasitesini arttırarak bütünüyle bilgisayar kontrollü ikinci kontinü döküm hattını faaliyete geçirdi. 2000 yılında ise yatırımların tamamlanmasıyla 'pirinç döküm külçesi' üretimine başladı.
 
Şirket bugün; iki adet Kontinü Döküm Hattı, Pirinç Külçesi Üretim Hattı, 1.640 tonluk Modern Ekstrüzyon Presi ve Modern Çubuk Çekme ve Doğrultma Makineleri ile yılda 16.000 ton pirinç çubuk, 5.000 ton pirinç kütük ve 5.000 ton pirinç döküm külçesi üretme kapasitesine sahiptir.
 
1997 yılında ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi'ni, 2003 yılında da ISO 9001:2000 Kalite Sistem belgesi'ni alan Elsan, üretimde kaliteyi sürekli iyileştirme çalışmalarına devam etmektedir. Bugün E.C.A. marka pirinç esaslı ürünlerin dünya çapındaki kalitesinde, üstün nitelikli Elsan hammaddesinin önemli bir payı vardır.
Üretiminin yüzde 35'i, Eleks A.Ş. kanalıyla başta ABD, Kanada, Portekiz, Pakistan ve Mısır olmak üzere pek çok ülkeye ihraç edilmektedir.

Muhasebe Memuru

manisa

07.12.2021

İş Tanımı


Elginkan (ECA) Topluluğu Şirketlerinden, Manisa Organize Sanayi Bölgesinde Pirinç külçe ve çubuk üretimi yapan Şirketimize Muhasebe Memuru alınacaktır.

Aranan Nitelikler


  • Üniversitelerin İİBF İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun
  • Tercihen en az 2 yıl tecrübeli, SAP programını kullanmayı bilen 
  • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
  • Sorumluluk alabilen
  • İnsan ilişkilerinden başarılı
  • Manisa’da ikamet eden veya edebilecek
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
  • Tercihen Aktif olarak araç kullanabilen

Pozisyon Seviyesi: Eleman
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı
Çalışma Yeri: manisa
Deneyim Süresi: 2 - 8
Son Başvuru Tarihi: 07.12.2022