Planlama Mühendisi - MATEL HAMMADDE SANAYİ VE TİCARET A.Ş (SEREL) (manisa)

CV gönderirken dosya isminde türkçe karakter, boşluk ve özel karakter olmayacak şekilde gönderilmelidir.

MATEL HAMMADDE SANAYİ VE TİCARET A.Ş (SEREL) - Üretim
30 yılı aşkın süredir SEREL markası ile seramik sağlık gereçleri üretimi yapan firmamız ELGİNKAN Topluluğuna bağlıdır. Kaliteden ödün vermeyen SEREL, yılların deneyimini, profesyonel yönetim anlayışı ile dünya pazarlarında; tasarruf, sağlık, estetik ve konfor özellikli ürünlerle sunan lider markalardandır.
 
Ürün geliştirme faaliyetlerinde; titiz, yenilikçi ve öncü bir yaklaşım sahibi olan SEREL, ürün geliştirme çalışmalarında kullanıcı ihtiyaçlarının tüm detaylarını gözetmekte ve özgün tasarımlara hayat vermektedir.
 
Geniş ürün yelpazesi ile SEREL, dünyanın tek devlet destekli markalaşma programı Turquality tarafından desteklenen ilk markalar arasında yer almaktadır.
 
Dünyadaki değerli ve sınırlı kaynakların gereğinden fazla tüketimini önlerken su ve enerji tasarrufu sağlayarak, insan ve çevre dostu ürünler yaratmak SEREL'in ilkelerindendir.
 
SEREL, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, TS ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ve TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti normlarını uygulayarak faaliyetlerine devam etmektedir. 
 
SEREL, ürün gamındaki seramik sağlık gereçlerine katma değer getiren teknolojilere her geçen gün yenilerini ilave etmektedir. Su tasarruflu klozetler, yüzeyde kir tutunmasını engelleyen Extraclean yüzey teknolojisi, yüzeyinde bakteri oluşumunu engelleyen sır teknolojisi,  antibakteriyel özellikli “SEREL” klozet kapakları ve klozete entegre edilmiş “El Değmeden Taharetleme Sistemi” gibi arge çalışmaları, son kullanıcıya her zaman en iyiyi sunmayı hedefleyen SEREL çalışmalarındandır.
 
SEREL Seramik, çağdaş ve özgün tasarımlarıyla, çevre ve yaşama olan duyarlılığını koruyarak, müşteri odaklı düşünmeyi ve davranmayı, su ve enerji tasarrufundaki hassasiyeti ve vazgeçilmez kalitesi ile ‘Yıllarca Beraber’ sözüne sadık kalacaktır.

Planlama Mühendisi

manisa

30.11.2021

İş Tanımı


Elginkan Holding’ e bağlı Matel Hammadde Sanayi ve Ticaret A.Ş. / SEREL  şirketimizin Manisa lokasyonunda görevlendirilmek üzere Planlama Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler


  • Üretim planlamasından sorumlu deneyimli Endüstri Mühendisi 
  • Satış siparişlerine göre üretim ihtiyaçlarının hesaplanıp, üretim iş emirlerinin yaratılıp takibinin yapılması,
  • Ürün ağaçları, ürün kodlarının yaratımı ve revizyonlarının sorumluluğunu üstlenecek,
  • MRP mantığına hakim, yaygın olarak kullanılan ERP platformlarından en az birinde (tercihen SAP) tecrübe edinmiş,
  • Excel yoğunluklu olmak üzere MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
  • Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı
Çalışma Yeri: manisa
Deneyim Süresi: 1 - 3
Son Başvuru Tarihi: 30.11.2022