Muhasebe Memuru - TEZEL GIDA MADDELERİ İMALAT VE SATIŞ A.Ş. (Manisa)

CV gönderirken dosya isminde türkçe karakter, boşluk ve özel karakter olmayacak şekilde gönderilmelidir.

TEZEL GIDA MADDELERİ İMALAT VE SATIŞ A.Ş. - Gıda
1969 yılında İstanbul'da faaliyete başlayan Tezel Gıda Maddeleri İmalat ve Satış A.Ş.,1983 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde de üretime geçti. 1992 yılından itibaren alüminyum kapta paketlenmiş büro tipi sıcak yemek hizmetini sunmaya başlayan Şirket, 1999 yılında faaliyetini sadece Manisa'da sürdürme kararı aldı.
Tezel bugün 1500 m2 lik kapalı alanda kurulu fabrikasında Sağlık Bakanlığı'nca belirlenen gramaj ve kalori ölçülerine uyarak tabldot yemek üretimi yapmaktadır.
 
TEZEL'LE HER ÖĞÜN SAĞLIK VE LEZZET
 
Konusunda uzman gıda mühendislerince belirlenen tabldot yemekler; toplu beslenme koşulları, mevsimsel özellikler ve tüketici kitlenin harcayacağı kalori miktarı dikkate alınarak hazırlanmaktadır.
 
Tezel, gıda hammaddelerinin seçimi üzerinde de titizlikle durmakta ve bu konuda güvenirliğini kanıtlamış şirketlerden hammadde alımı yapmaktadır. Öte yandan, hizmet verilen şirketlerin yemekhaneleri ve mutfakları da peryodik olarak denetlenerek, hijyen koşullarına bütünüyle uymaları sağlanmaktadır.
 
Tezel, 2001 yılında aldığı ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi  ve 2004 yılında aldığı HACCP Belgesi ile mevcut ve yeni kazanacağı müşterilerine, en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Muhasebe Memuru

Manisa

24.03.2022

İş Tanımı


Genel muhasebe işlemlerini yasal gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştirebilecek, BA/BS, Muhtasar, Damga Vergisi, KDV, Kurumlar Vergisi beyannamelerini düzenleyebilecek, Ay sonu kapanış işlemlerini yapabilecek,  Banka ve kasa yevmiye kayıtlarının yapabilecek, Cari hesap mutabakatlarının yapabilecek, Resmi dairelerle ilişkilerin yürütülmesi, Faturaların kontrolü ve sisteme işlenmesi gibi işleri yürütebilecek, takım arkadaşı aramaktayız…

 

Aranan Nitelikler


  •        Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile maliye, işletme, ekonometri       bölümlerinden mezun
  •        Genel muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli,
  •        Vergi mevzuatına hakim,
  •        İletişim becerisi yüksek,      
  •        Tercihen SAP F1,  modülüne ve LOGO Programına hakim
  •        MS Office programlarını etkin kullanabilen,
  •        İş takibi konusunda dikkatli, sonuç odaklı çalışan
  •        B sınıfı sürücü belgesi olan
  •        Tercihen Manisa’da ikamet eden,
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı
Çalışma Yeri: Manisa
Deneyim Süresi: 5 - 6
Son Başvuru Tarihi: 22.03.2023